DSCturDSCtur

Giriş yaptığınızda DSCtur'un yasa ve kuralları kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Zaten üye misiniz?

DSCturDSCtur
Şifrenizi unuttunuz mu?

Hesabınız yok mu?

PROMOSYON! YILBAŞI NEW YORK

  • new-york-jpeg
  • new-york-jpeg

PROMOSYON Yılbaşı New York Turu 4 GECE 6 GÜN !!!

30 Aralık 2016 – 4 Ocak 2017

ÖNE ÇIKANLAR:
PROMOSYON Yılbaşı New York Turu 4 GECE 6 GÜN !!!

  • East River üzerinde Brooklyn ile Manhattan’ı birbirine bağlayan Brooklyn Köprüsü
  • Bir batı ülkesinde yaşayan en fazla Çinlinin bulunduğu China Town (Çin Mahallesi)
  • Şu an New York’un 4. en yüksek binası olma ünvanına sahip olan Empire State Building
  • Central Park’ın hemen dışında yer alan Metropolitan Müzesi

Tur bilgileri

bannerturyeni

imagesTANITIM VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

1.GÜN İSTANBUL – NEW YORK 30 Aralık 2017

İstanbul Atatürk Havalimanında buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından sizin için belirlediğimiz Almanya aktarmalı uçuş ile Amerika’nın en önemli şehri olan New York’a hareket ve varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberimiz tarafından karşılanma ve özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN NEW YORK 31 Aralık 2017

Tüm gününüz New York’u keşfetmek için serbest. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği New York şehrini tanıtan panoramik bir tur yapabilirler. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği NewYork’un en önemli simgeleri turuna katılabilirler. Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk once dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz.Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile 1 saat sürecek muhteşem bir tur yapacağız. New York – New Jersey arasında yer alan Hudson Nehrinden hareket ederek New York’un tüm simgelerini görme şansına erişeceğiz. Brooklyn Köprüsü, Dünya Ticaret Merkezi, Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island ve 1892-1954 yılları arasında göçmenlerin kontrol noktası olan Ellis Island görülecek yerlerden bazıları. Tur sonrası Manhattan Adasına dönüş ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.GÜN NEW YORK 01 Ocak 2018r

Tüm gün New York’ta serbest.

4.GÜN NEW YORK 02 Ocak 2018

Tüm gün New York’ta serbest. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak organize edeceği Philadelphia turuna katılabilirler. Bu turumuzda Pennsylvania Eyaletinin en önemli şehri Philadelphia şehrini ziyaret ediyoruz. Amerika Birleşik Devletleri’nin bağımsızlık bildirgesinin imzalanıp ABD Anayasasının yürürlüğe sokulduğu bağımsızlık binası ziyaret ediyoruz.Tur sırasında ayrıca Benjamin Franklin köprisi, Özgürlük çanı, Benjamin Franklinin mezarı, Philadelphian’nın en güzel binası olan belediye binası,Güzel sanatlar akademisi, Kütüphane,Rodin Müzesi, Tarihi eyalet hapishanesi, Rocky filmine sahne olan merdivenleriyle meşhur Philadelphia sanat müzesi ve Delaware nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zamanda çok ilginizi çekeceğini düşündüğümüz içinde 100’den fazla restaurant ve şarküteri bulunan tarihi Reading Terminal Markette vakit geçirip Meşhur Phili’s Cheesesteak lerin tadına bakabilirsiniz. Tur bitiminde New York’a geri dönüş. Geceleme otelimizde.

5.GÜN NEW YORK – İSTANBUL 3 Ocak 2018

Tüm günümüz New York’ta serbet. Akşamüstü havalimanında buluşuyoruz. Havalimanına varışa müteakip check-in, gümrük işlemleri ve Almanya aktarmalı uçuş ile İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

6.GÜN NEW YORK – İSTANBUL 4 Ocak 2018

İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.
Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…

İPTAL ŞARTLARI

Promosyon Turu Olduğu için tur kayıt tarihi itibari ile %100 No Show uygulanmakta olup, iptal durumunda herhangi bir iade yapılamayacaktır.

****** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****

KONAKLAMA BİLGİLERİ NAKİT / TEK ÇEKİM
2 veya 3 kişilik Odalarda Konaklama (Kişi başı) 1099,- €
Tek Kişilik Odada Konaklama Farkı 540,- €
0-2 Yaş Çocuk 999,- €
2-11 Yaş Çocuk 1049,- €

***İndirimli çocuk konaklamaları anne ve baba ile aynı odada olmak durumundadır***

**LÜTFEN UYGUN TAKSİT İMKÂNLARIMIZ İÇİN OFİSİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ / TELEFON: 0.242.324 28 56 / 0.532.616 90 79

Paket Fiyata Dahil Hizmetler :
-İstanbul – Almanya – New York gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
-Havalimanı vergileri
-New York’da seçilen kategori otelde 3 gece konaklamalar,
-Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Paket Fiyata Dahil olmayan Hizmetler :
-Sabah Kahvaltıları
-Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler,
-Vize ve Servis Ücreti (185 €)
-Ekstra turlar,
-Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
-Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)

Önemli Bilgiler

-Yurt dışına çıkarken havalimanında devlet tarafından istenebilecek belgeler için çalıştığınız kurum ile irtibata geçmeniz tavsiye edilir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
-Amerika Birleşik Devletleri için vize başvuruları şahsi olarak yapılmaktadır.
-Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
-Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
-80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.
-Ekstra bagaj ücretleri havayolu tarafından belirlenir ve paket tur fiyatına dahil değildir.
-Üç veya dört kişilik konaklamalarda aynı odada iki adet double yatak veya üçüncü/dördüncü kişi için katlanabilir yatak verilebilir. Bu durum otelden otele göre değişkenlik gösterebilir.
-15 TL çıkış harcı tur bedelıne dahil olmayıp yolcular tarafından ödenmektedır.
-Kesin otel ve havayolu bilgileri tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir.
-Kimi oteller check-in esnasında yapılacak muhtemel harcamalar için oda başına kredi kartından bir miktar bloke etmektedir.
-Amerika uçuşlarında online check-in işlemi havayollarından kaynaklanan sebeblerden dolayı yapılamamaktadır. Acentamızın bu hushusta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
-AMERIKA İÇ HAT UÇUŞLARINDA HER BAGAJ ÜCRETLİDİR.ÜCRETSİZ BAGAJ TAŞIMA HAKKI BULUNMAMAKTADIR.TÜM BAGAJ ÜCRETLERİ YOLCUYA AİT OLUP ÜCRETLER HAVAYOLU FİRMASI TARAFINDAN BELİRLENMEKTEDİR.
-Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahat eden veya oradan gelecek yolcularımızın artan güvenlik unsurları nedeniyle cep telefonu ve laptop gibi elektronik aletleri güvenlikte açmalarını isteyebilmekte ve şarjı olmayan cihazların uçağa alınmaması ve ayrı bir güvenlik prosedüründen geçirildiği bildiririz.
-Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

DSCtur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan DSCtur sorumlu tutulamaz. DSCtur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. DSCtur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından DSCtur sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
İç hat uçuşlarında maksimum bagaj ağırlığı 15kg. Bu ağırlığı geçen valizlerden ek ücret alınacaktır. Ekstra turlar en az 10 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 10 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.